رستوران های نیشابور

نیشابور، یکی از شهرهای استان خراسان رضوی، با وجود جاذبه‌های گردشگری فراوان، مقصد سفر بسیاری از گردشگران است. در رستوران‌های این شهر می‌توانید بهترین غذاهای سنتی ایرانی را نوش جان کنید.

رستوران های نیشابور

نیشابور از شهرهای استان خراسان رضوی، به خاطر جاذبه‌های متعددی که دارد از جمله آرامگاه عطار، خیام و کمال‌الملک و قدمگاه، مقصد سفر بسیاری از گردشگران به خصوص مسافران مشهد است. بسیاری از گردشگران قبل از رسیدن به مشهد یکی دو روز را در نیشابور می‌گذرانند. در ادامه با تعدادی از رستوران‌های نیشابور اشنا می‌شویم که در سفر به این شهر بتوانید انتخاب راحت‌تری داشته باشید.

رستوران سنتی شاهکار، یکی از بهترین‌ها در شهر نیشابور است و بهترین غذاهای اصیل ایرانی را سرو می‌کند و مشتریان زیادی دارد. در این رستوران می‌توانید با خیال راحت از تازه‌ترین و بهترین غذاهای منو سفارش دهید و در محیطی زیبا، غذای خود را نوش جان کنید.

رستوران پارس فضایی بسیار شیک دارد. منوی رستوران شامل انواع غذاهای لذیذ ایرانی است. با اطمینان کامل از بهداشت و کیفیت غذاها می‌توانید این رستوران را برای غذا خوردن انتخاب کنید.

رستوران عمارت نیشابور اولین و بزرگترین مجموعه رستوران سنتی در نیشابور است. دکوراسیون دیدنی در کنار کیفیت غذاها، باعث شده که بسیاری از مسافران و اهالی شهر، این رستوران را انتخاب کنند و از غذا خوردن در آن لذت ببرند. این رستوران در مرکز شهر قرار ندارد.

رستوران ملت، قدیمی‌ترین رستوران سنتی در نیشابور است و در سال ۱۳۲۵ تاسیس شده است. منوی رستوان شامل انواع غذاهای ایرانی است. قدیمی‌ بودن و پرطرفدار بودن رستوران، تضمینی برای کیفیت غذای رستوران ملت است.

منوی رستوران ایناب شامل انواع غذاهای ایرانی است و کیفیت قابل توجهی دارد.

رستوران اعیانی، فضایی بسیار گرم و دلنشین و بزرگ دارد. منوی آن شامل انواع غذاهای ایرانی است و تنوع آن هر سلیقه‌ای را راضی می‌کند. مدیریت این رستوران به همراه کادری مجرب، همواره با بهترین کیفیت از مهمانان و اهالی نیشابور پذیرایی می‌کند. این رستوران بیست سال سابقه دارد و در یکی از بهترین مناطق نیشابور واقع شده است. به دلیل کیفیت غذاها و محیط دوست‌داشتنی، بسیاری از اهالی شهر، این رستوران را همواره برای غذا خوردن انتخاب می‌کنند و مشتری دائم آن هستند. رستوران اعیانی تالار پذیرایی بزرگی دارد که می‌توانید مراسم رسمی خود را در آن برگزار کنید.

رستوران جوجه طلایی با ظاهری مناسب و فضایی بزرگ، با رعایت دقیق مسائل بهداشتی و با کیفیت خوب غذاها از مهمانان خود پذیرایی می‌کند. این رستوران ۲۴ ساعته باز است و منوی آن شامل انواع غذاهای ایرانی است.

رستوران صدف هر روز از ۱۱ صبح تا ۱۱ شب در خدمت مشتریان است و منوی آن شامل انواع غذاهای ایرانی است.

این رستوران سنتی همان طور از اسم آن مشخص است، غذاهایی باکیفیت با عطر و طعم خانگی سرو می‌کند.

این رستوران یکی از قدیمی‌ترین رستوران‌های شهر است و با بهترین غذاهای ایرانی پذیرای مهمانان است.

اگر در سفر به نیشابور از خوردن غذاهای سنتی خسته شدید و پیتزا و فست فود هوس کردید، پیتزا کندو را انتخاب کنید.

 

منبع : کجارو