تهرانی ها در روز قدس، از مسیرهای راهپیمایی تردد نکنند

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تمهیدات ترافیکی پلیس برای راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.

تهرانی ها در روز قدس، از مسیرهای راهپیمایی تردد نکنند

سرهنگ حسن عابدی درباره تدابیر ترافیکی اتخاذ شده از سوی پلیس برای برگزاری راهپیمایی روز قدس گفت که به منظور برگزاری هرچه بهتر این راهپیمایی پلیس نیز در کنار دیگر دستگاه ها تمهیداتی را در حوزه ترافیکی و انتظامی در نظر گرفته است.

تدابیر اتخاذ شده از سوی پلیس راهور شامل اعمال محدودیت‌های توقف و تردد و همچنین روان‌سازی ترافیکی در اطراف محل برگزاری راهپیمایی است. ماموران پلیس در این روز در آماده‌باش هستند تا علاوه بر نظارت بر اجرای محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های اعمال شده در محدوده راهپیمایی نسبت به روان‌سازی ترافیک در محورهای منتهی به محل برگزاری راهپیمایی نیز اقدام کنند.

بر این اساس تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه تا پایان مراسم و تخلیه جمعیت از معابر، در (طول بلوار کشاورز از میدان ولیعصر تا خیابان کارگر)، (طول خیابان ولیعصر حدفاصل جمهوری تا میدان ولیعصر و خیابانهای فلسطین)، (طالقانی و دیگر خیابانهای منشعب به سمت غرب)، (طول خیابان کارگر حد فاصل خیابان جمهوری تا تقاطع بلوار کشاورز) و (طول خیابان انقلاب حدفاصل خ انقلاب تا چهارراه ولیعصر) ممنوع است. این محدودیت تردد در تمامی معابر داخلی این محدوده از جمله خیابانهای قدس، ۱۶ آذر، وصال، حجاب، بزرگمهر و … ممنوع است.

وی در ادامه افزود:

توقف کلیه وسائل نقلیه در بلوار کشاورز از میدان ولیعصر تا تقاطع کارگر در هردو مسیر، خیابان ولیعصر از تقاطع جمهوری تا میدان ولیعصر و تمام خیابانهای واقع در ضلع غربی آن، خیابان کارگر حدفاصل جمهوری تا بلوار کشاورز و تمامی خیابانهای واقع در ضلع شرقی آن، طول خیابانهای فلسطین و جویبار از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز، طول خیابان قدس از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز، طول خیابان ۱۶ آذر و خیابانهای واقع شده در ضلع جنوبی خیابان انقلاب اسلامی همچون فخر رازی، فلسطین، ابوریحان، دانشگاه، رازی، ۱۲ فروردین و منیریه جاوید ممنوع است.

پلیس نسبت به جابه‌جایی خودروهایی که در این محدوده توقف کرده باشند اقدام کرده و آن‌ها را خیابان طالقانی حدفاصل حافظ تا مفتح یا خیابان فاطمی حدفاصل کارگر تا چمران منتقل خواهد کرد.

وی در ادامه افزود:

همکاران من در مسیرهای منتهی به محل برگزاری راهپیمایی نیز حضور داشته و نسبت به روان‌سازی ترافیک و حفظ ایمنی ترافیکی راهپیمانان اقدام خواهند کرد.

عابدی از شهروندان خواست برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس از ناوگان حمل و نقل عمومی همچون مترو و اتوبوس استفاده کنند.

 

منبع : کجارو