تکذیب انتقال آلونسو به بارسا یا اتلتیکو

مارکوس آلونسو، ملی‌پوش اسپانیایی چلسی که شایعاتی درباره بازگشتش به اسپانیام مطرح شده این شایعات را تکذیب کرده و می‌گوید در چلسی خواهد ماند.

به گزارش “ورزش سه”، درحالیکه شایعاتی درباره جدایی قریب‌الوقوع مارکوس آلونسو، ملی‌‌پوش اسپانیایی چلسی از این تیم مطرح شده و گفته می‌شود بارسلونا یا اتلتیکو مادرید مقاصد احتمالی او هستند، آلونسو این شایعات را تکذیب کرده و می‌گوید از شرایط خود در چلسی راضی و خوشحال است.

بارسلونا از مدتها پیش خواهان به خدمت گرفتن آلونسو بوده و اتلتیکو مادرید هم که بعد از جدایی فیلیپه لوئیس، به دنبال جانشینی برای او می‌گردد برای جذب دفاع چپ 28ساله چلسی تلاشهایی انجام داده است.

اما آلونسو این شایعات را تکذیب کرده و در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا انتظار دارد در فصل 2019-2020 با پیراهن چلسی بازی کند گفت:” البته. من سال گذشته قرارداد جدیدی امضا کردم و اینجا خیلی راضی و خوشحالم”.

ملی‌پوش اسپانیایی چلسی در ادامه گفت:” نمی‌دانم به خاطر من تماسی با چلسی گرفته شده یا نه، این را باید از مدیران باشگاه بپرسید. من چهار سال دیگر با چلسی قرارداد دارم و خیلی راضی هستم”.

مارکوس آلونسو در ادامه گفت:” ورود فرانک لمپارد برای همه ما یک شروع تازه است. سال گذشته حالا دیگر به تاریخ پیوسته و من می‌خواهم به تلاش ادامه دهم و به تیمم کمک کنم که روز به روز بهتر شود”.

منبع : ورزش3