نیمکت نفت آبادان آخرین مجهول معادله لیگ نوزدهم

نفت آبادان تنها تیم لیگ برتر است که هنوز وضعیت نیمکت خود را برای سال آینده مشخص نکرده است.

به گزارش “ورزش سه”، در فاصله نزدیک به 33 روز تا نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، تکلیف نیمکت تیم های حاضر در لیگ برتر نهایی و مسجل شده و تنها یک تیم است که همچنان وضعیت نا مشخصی دارد.

در شرایطی که تا چندی قبل تیم های نفت مسجد سلیمان، پرسپولیس و نفت آبادان مثلث تیم های بلاتکلیف را تشکیل داده بودند اما طی هفته گذشته تکلیف دو صندلی دیگر مشخص شد تا به این ترتیب حالا نفت آبادان تنها تیمی باشد که شرایط مشخصی ندارد.


قرمزهای تهرانی به صورت غیر رسمی کالدرون را به عنوان سرمربی جدید خود و جانشین برانکو ایوانکوویچ معرفی کردند تا آنها نیز با فاصله گرفتن از وضعیت نامشخص، برای موفقیت در لیگ پیش رو گام های مهمی بردارند.

دیگر تیمی که وضعیت خود را نهایی کرد، نفت مسجد سلیمان بود؛ این تیم که دومین حضور متوالی خود در لیگ برتر را تجربه می کند، با مهدی تارتار در لیگ حاضر خواهد شد و نقل و انتقالات خود را نیز زیر نظر این سرمربی آغاز کرده است تا به این ترتیب یکی از نمایندگان خوزستان، هر چند دیرهنگام اما وضعیت خود را مشخص کند.

به این ترتیب تنها تیمی که فعلا وضعیت مشخصی ندارد، نفت آبادان است؛ آبادانی ها که سرمربی فصل گذشته آنها اکنون هدایت التعاون عربستان را بر عهده دارد، با مشخص شدن وضعیت مدیریتی خود به دنبال فعالیت هر چه سریعتر در بازار نقل و انتقالات هستند اما فعلا نیمکت این تیم در بلاتکلیفی است و باید منتظر مشخص شدن وضعیت این تیم باقی ماندند تا آرایش نهایی 16 سرمربی لیگ مشخص شود.

پرسپولیس تهران: گابریل کالدرون
سپاهان اصفهان: امیر قلعه نویی
استقلال تهران: آندره آ استراماچونی
پدیده مشهد: یحیی گل محمدی
تراکتورسازی تبریز: مصطفی دنیزلی
ذوب آهن اصفهان: علیرضا منصوریان
سایپا: ابراهیم صادقی
فولاد خوزستان: جواد نکونام
نساجی مازندران: رضا مهاجری
پیکان تهران: حسین فرکی
پارس جنوبی جم: فراز کمالوند
ماشین سازی تبریز: رسول خطیبی
نفت مسجد سلیمان: مهدی تارتار
شاهین شهرداری بوشهر: عبدالله ویسی
گل گهر سیرجان: وینگو بگوویچ
نفت آبادان: ؟؟

منبع : ورزش3