این نوشیدنی شما را لاغر میکند

این نوشیدنی شما را لاغر میکند

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان به فولاد خوزستان پیوست.
به گزارش وب سایت نود و

تیم فوتبال فولاد خوزستان موسی کولیبالی را به خدمت گرفت. این مدافع اهل مالی فصل گذشته در نفت مسجد سلیمان و قبل از آن در تیم‌های استقلال خوزستان و سپاهان اصفهان توپ زده است.

با این حساب تیم فوتبال فولاد خوزستان یک سهمیه لیگ برتری دیگر برای یارگیری دارد و به احتمال زیاد یک بازیساز با نظر جواد نکونام به این تیم خواهد پیوست.

باشگاه فولاد که عملکرد پررنگی در نقل و انتقلات پیش فصل داشته, موفق شده در زمان مناسب علاوه بر حفظ شاکله اصلی تیم و تمدید قرارداد نفراتش, بازیکنان مورد نیاز را جذب کند.

این تاگر میخواهید در کنار ورزش ,با نوشیدنی و خوراکیهایی که به لاغر شدنتان کمک میکند آشنا شوید در این مطلب از ایران ناز با ما همراه باشید . نوشیدن قهوه میتواند به شما برای کوچک کردن شکم و سینه ها کمک کند.مطالعات پیشین حاکی از این است که قهوه فواید بسیاری برای سلامتی دارد .از جمله کاهش خطر ابتلا به دیابت، سکته، بعضی از انواع سرطان‌ها،بیماری‌های قلبی عروقی و …

تحقیقات اخیر در آمریکا نشان می دهند قهوه اثر مفید دیگری نیز دارد و آن کمک به لاغری و کاهش وزن است. متخصصان معتقدند کافئین اثر چربی سوزی داشته و از طرفی موجب کاهش اشتها نیز می شود. بنابراین می تواند یه لاغری کمک کند.

این نوشیدنی شما را لاغر میکند

البته متخصصان بر این عقیده اند که نباید از قهوه به تنهایی انتظار معجزه داشته باشید، این نوشیدنی به همراه رژیم کم کالری و فعالیت بدنی به کاهش وزن کمک می کند.م هم اکنون در حال گذراندن اردوی تدارکاتی خود در شهرکرد است.

منبع : ایران ناز